GPS Point -  na úvod
SK  CZ
City Guide je profesionálna aplikácia, ktorá vám pomôže nájs? najviac užitocných informácií pre turistov na základe
kategorizácie POI bodov
Sme radi, že Vám môžeme predstaviť nový revolučný systém v oblasti vyhľadávania a výberu kategorizovaných POI bodov, ktorý umožňuje užívateľom nájsť požadované informácie len prostredníctvom pár kliknutí - jednoducho, rýchlo a efektívne.

Menu

City Guide

City Guide je vynikajúca aplikácia, ktorá Vám pomôže nájsť tie najužitočnejšie turistické informácie založené na kategorizácií POI bodov.

Hľadáte vhodnú reštauráciu podľa vašich chutí ? Chcete ísť do lacnej reštaurácie, alebo skôr hľadáte niečo luxusnejšie ? Je to len na Vás. Jednoducho spustite City Guide a vyberte si to najlepšie miesto podľa vašich priorít.

Dostali ste sa do situácie, že potrebujete urýchlene nájsť vhodné ubytovanie, ale nechcete prekročiť Váš rozpočet ? City Guide Vám pomôže pri výbere ubytovania ako podľa cenovej kategórie (lacné ubytovanie, stredne drahé ubytovanie, luxusné ubytovanie), tak aj podľa typu ubytovania (kategorizácia podľa počtu hviezdičiek).

Nachádzate sa na mieste, kde budete možno posledný krát v živote a chcete si toto mesto vychutnať plnými dúžkami ? Spustite City Guide a nájdite najbližšie turistické atrakcie a vyberte si tú správnu pre Vás, podľa poskytnutých informácií.