Vítame Vás v novom fanshope, pripravenom poskytovať služby hlavne priaznivcom Spartaka Trnava.
Cieľom nášho fanshopu je poskytnúť komplexný servis fanúšikom Spartaka, ponúknuť im originálne suveníry a čo najviac sa priblížiť najprísnejším štandardom fanúšikovského servisu, ako majú kluby veľkého európskeho formátu.

Ponuka produktov vo fanshope sa bude neustále rozširovať a preto nás bude veľmi tešiť keď budeme mať spätnu väzbu od Vás – fanúšikov Spartaka a našich zákazníkov. Náš fanshop bude prihliadať na najvernejších fanúšikov a tým bude poskytovať dlhodobú zľavu.

Ako prvý produkt sme Vám pripravili originál Nike dresy FC Spartak Trnava, v červeno-čiernom prevedení, ktoré sú pripravené na sezónu 2008/2009. O nedlho k nemu pribudne aj biely dres na sezónu 2008/2009 a originál súpravy, tričká, polokošele a zimné bundy. Produkty z fanshopu si bude možné zakúpiť aj fyzicky od 18.8.2008 na Hlavnej ulici (pešia zóna) v Trnave. Miesto predaja včas upresníme.

MY tvorcovia fanshopu www.fcspartak.sk sa chceme zamerať na profesionalitu, kvalitu a pro zákaznicky orientovaný prístup. Vami objednaný tovar sa Vám budeme snažiť doručiť do 7 dní od potvrdenia objednávky, prípadne ak nebude daný produkt na sklade, budeme Vás ihneď po obdržaní objednávky informovať, kedy Vám reálne môže byť produkt doručený.

V prípade podnetov a Vašich názorov, či návrhov na zlepšenie nás môžete kontaktovať e-mailom:

prevadzkovatel@fcspartak.sk
Created by SLOVAKIA Webdesign - tvorba web stránok